Lubin – Wrocław – Jelenia Góra – Wałbrzych – Legnica

wieści z naszego obozu…

Rok 2014 minął nam pracowicie i owocnie. Udało nam się zagrać i poprowadzić kilkadziesiąt różnego rodzaju imprez (wesela, koncerty, eventy firmowe, bale, okolicznościówki itp.). Podjęliśmy współpracę (długofalową) z firmą Geronimo Martins, gdzie już od 2 lat prowadzimy Bal Noworoczny dla pracowników tej firmy (imprezy na 900 gości, bo tak liczna jest ich kadra nie były dla nas łatwe, ale powiedzmy bez ściemy; podołaliśmy zadaniu, bo już zabukowaliśmy kolejny Bal dla GM na 2016 rok!).

Weselnie udało nam się podbić nowe dotąd nieznane (tylko poprzez nasz byt jako duet Dj Wodzirej) lądy. Na co dzień mieszkamy i pracujemy w Lubinie (woj. dolnośląskie) a dane nam było prowadzić wesela w różnych zakątkach Polski, min; Brody Żarskie, Ostrów Wlkp, Łódź, Wrocław, Zielona Góra, Świebodzin, i wiele innych ciekawych miast i miejsc.

Ponadto poznaliśmy masę ciekawych ludzi, którzy niosą w świat info na temat naszej szalonej dwójki a czasem jeszcze bardziej szalonego tria (bywa tak, że do naszej ekipy dołącza animator, klaun: ZenArt).

Pomiędzy weselami i eventami dla firm mieliśmy czas na stworzenie Hymnu (napisaliśmy muzykę i nagraliśmy hymn) dla obu sekcji piłki ręcznej kobiet i mężczyzn drużyny Zagłębia Lubin. Owoc naszej pracy to piosenka stworzonej przez nas grupy HandBand pt. „Zagłębie to rodzina” Klip, który razem ze wspaniałą ekipą udało nam się zrealizować możecie obejrzeć w poniższym materiale:Muzycznie podczas ubiegłego roku MuzykoManiek był nominowany do Nagrody Ludwika (Nagroda Ludwika jest przyznawana przez Teatr Modrzejewskiej w Legnicy od 2013 roku nieszablonowym osobowościom Zagłębia Miedziowego, które dzięki swojej pasji i zaangażowaniu działają na rzecz lokalnej społeczności). MuzykoManiek znalazł się w finałowej trójce, co jest wielkim osiągnięciem dla Mańka i naszego duetu.

Nowy rok 2015 przyniósł nam kolejne nagrody i nominacje. Tym razem MuzykoManiek został nominowany do plebiscytu Panoramy Legnickiej na Osobowość Roku 2014. Liczbą zdobytych 1358 głosów, które oddawali internauci i ludzie wspierający osobę MuzykoMańka. Mańkowi udało się zająć 2 miejsce w tym plebiscycie. To również ogromny zaszczyt i wyróżnienie za wkład w rozwój kultury naszego regionu (organizowanie koncertów charytatywnych w grupach stworzonych min przez MM; Pomocnicy Eli Olszowiak, Lubin Niesie Pomoc, Rozkrzycz Autyzm, przeróżne akcje typu: performance, zorganizowanie cyklu koncertów 1-wszej edycji Euforycznej Muzycznej Bitwy zespołów i inne przeróżne akcje).

Więcej o tym plebiscycie w poniższym linku:

http://jawor.naszemiasto.pl/plebiscyt/wyniki/osobowosc-roku-2014-panoramy-legnickiej,25231,t,id.html

Inne nasze akcje, czyli koncerty, teledyski w których braliśmy udział, lub je współtworzyliśmy i imprezy, które mieliśmy niekłamaną przyjemność poprowadzić możecie znaleźć i obejrzeć w poniższych linkach do których Was serdecznie zapraszamy.

Miłego przeglądania i do zobaczenia gdzieś na naszym show!

Maciej i MuzykoManiek


LINKI:

Klip MuzykoMańka „Basia czterostrunowa diwa”:


Handband na żywo podczas prezentacji drużyn Zagłębia Lubin w Hali Widowiskowo Sportowej w Lubinie:


Koncert Charytatywny dla Eli Olszowiak, foty:
http://muzykomaniek.art.pl/index.php?id=pokaz_galerie&ktora=51

Sezon trwa, foty:
http://muzykomaniek.art.pl/index.php?id=pokaz_galerie&ktora=47

Festiwal Piwa z udziałem naszego zespołu „Postanowiłem Zmądrzeć”:
http://muzykomaniek.art.pl/index.php?id=pokaz_galerie&ktora=46