Lubin – Wrocław – Jelenia Góra – Wałbrzych – Legnica

Dlaczego wesele z dj-em i wodzirejem, a nie z zespołem ?

Wesele z Dj-em różni się od wesela prowadzonego przez zespół sposobem prezentacji muzyki. Z faktu, iż odtwarzamy muzykę mechanicznie wynikają same plusy:

 • utwory grane są w oryginalnych, najlepszych wersjach, takich jakie znamy i lubimy,
 • w przeciwieństwie do zespołu muzycznego DJ nie ma sztywno ustalonego planu imprezy, repertuar muzyczny dostosowywany jest na bieżąco do różnych gustów biesiadników,
 • w każdym momencie wesela goście mają wpływ na charakter imprezy, mogą poprosić o ulubiony utwór i zadedykować go wybranej osobie,
 • zapraszając nas na wesele nie ograniczacie się Państwo do stu utworów. W naszych zbiorach jest ich kilkanaście tysięcy,
 • możecie Państwo stworzyć swoją, nawet najbardziej wyszukaną play listę, którą my zgodnie z Państwa życzeniem zagramy bez żadnego problemu. W przypadku zespołu jest to niemożliwe!

Jesteśmy całkowicie do Państwa dyspozycji, dlatego też zawsze dostosowujemy się do Państwa sugestii i życzeń. Z reguły jednak wesela przebiegają według następującego porządku:

 • Powitanie Młodej Pary (Wchodzących gości raczymy stylową muzyką, jak np. „Cheek To Cheek” Fred’a Astaiare’a, czy „Don’t Worry Be Happy” Bobby McFerrina. Następnie witamy wszystkich zgromadzonych gości i wraz z nimi intonujemy pierwsze: „Sto lat” dla Młodej Pary.)
 • Pierwszy posiłek (Podczas obiadu, a później podczas przerw między blokami muzycznymi, z głośników będą wydobywać się dźwięki największych, ale łagodnych przebojów muzyki rozrywkowej. Kiedy zauważymy, że pierwszy posiłek dobiega końca, poprosimy gości o napełnienie kieliszków „wodą rozmowną”, czy „sokiem z gumijagód” i wzniesiemy drugi toast, intonując przy tym: „Młodzi sobie winni…”)
 • Pierwszy taniec (Temu, często najbardziej stresującemu Pana Młodego momentowi, staramy się nadać odpowiedni klimat. Dlatego na kilka minut sala zatonie w białym dymie, a całości dopełni gra świateł.)
 • Część taneczna (Po pierwszym tańcu rozpoczyna się część taneczna, a my będąc w swoim żywiole, dwoimy się i troimy, by na parkiecie znalazło się jak najwięcej gości. Mariusz krąży z mikrofonem, aktywizując na milion różnych sposobów nawet najbardziej trudne i anty-biesiadne charaktery. Maciej zagłębia się natomiast w pejzaż swej płytoteki, tak by każdy następny utwór, był nie gorszy od poprzedniego. Co ważne: nigdy nikogo nie zmuszamy do zabawy!!! Znamy się na swym rzemiośle i wiemy jak rozgrzać atmosferę dobrą muzyką i swoim entuzjazmem!)
 • Oczepiny (Staramy się, by oczepiny nie były zbyt długie, a przez to nudne. Dlatego też poza rzutami welonem i muchą, prosimy o wybór reszty zabaw (lista zabaw do pobrania poniżej) według Państwa uznania.)
 • Krojenie tortu weselnego (Tej części wesela lubimy dodać dramaturgii, tak by stała się ona niezapomnianym elementem Państwa imprezy. Dlatego, gdy gasną światła na sali, rozlega się muzyka naszych bębnów lub fanfary np. z Gwiezdnych Wojen.)
 • Podziękowania dla rodziców (Jest to moment bardzo wyjątkowy, w którym dostosowujemy się do życzeń Młodej Pary. Oczywiście służymy radą, dlatego chętnie podpowiemy, jak uczynić z podziękowań moment możliwie najbardziej urokliwy.)
 • Część taneczna do rana (Nie ma problemu, jeśli chcecie Państwo przedłużyć wesele. Wystarczy podejść do jednego z nas i ustalić warunki dalszej współpracy. )

Dodatkowe atrakcje:

 • na życzenie Młodej Pary wjazd tortu może odbyć się przy wtórze afrykańskich bębnów, których jesteśmy miłośnikami;
 • zdarza się, że w trakcie wesela „odpalamy” sprzęt do karaoke, by dać pośpiewać biesiadnikom. Co istotne: sprzęt wozimy zawsze ze sobą, więc jeśli tylko zajdzie potrzeba, by go uruchomić, jesteśmy na to gotowi.
 • istnieje możliwość, aby jeszcze w trakcie wesela goście zobaczyli projekcję ze zdjęciami, robionymi na bieżąco przez fotografa. Na życzenie udostępnimy, niezbędny do tego celu sprzęt,
 • kiedy widzimy, że na sali jest mnóstwo dzieciaków, wówczas w przerwie „na jednego”, organizujemy dla nich mini balik, pełen smerfnych hitów.
 • za dodatkową opłatą proponujemy także: oprawę wokalną ślubu (współpracujemy z solistką Opery Wrocławskiej, prywatnie naszą dobrą koleżanką – Kasią), fire show (stanowiące niezwykle oryginalną atrakcję), zawodowego barmana serwującego gościom wyśmienite drinki i tłumacza.

Obszar naszej aktywności, to w głównej mierze województwo dolnośląskie oraz województwa sąsiednie, jednak na życzenie pojawimy się wszędzie tam, gdzie zostaniemy zaproszeni. W celu uzyskania bliższych informacji dotyczących zarówno naszej dostępności w proponowanym przez Państwa terminie, jak i orientacyjnego kosztu obsługi, proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy (szczegółowe dane teleadresowe w dziale kontakt) wraz z krótką charakterystyką wesela, tzn. ramy godzinowe, przewidywana liczba uczestników, planowany zakres obsługi.